פרסום בפייסבוק עם DIGITAL TEAM

כבר לא מספיק לחכות שהלקוחות יגיעו אליכם.
עולם הפרסום השתנה וזה כבר לא מספיק "להיות שם".

אבל יש לנו חדשות הטובות – אנחנו נעזור לכם להגיע ללקוחות שלכם, נגביר את הביקוש, נעורר את החשק לקנות על ידי טריגרים רגשיים, אפיון מדויק וטירגוט שקולע בול.
אנחנו הולכים לגרום ללקוחות שלכם לרצות לרכוש את המוצר/שירות שלכם – עוד לפני שהם אפילו התחילו לחפש.
אז שנתחיל?

בניית אסטרטגיה שיווקית

המומחים שלנו הולכים לגבש לכם אסטרטגיה שתכלול מחקר שוק, ניתוח מתחרים ואפיון מלא לצרכים של העסק שלכם.

מיקוד קהל יעד

אנו נאתר את הקהל היעד הרלוונטי ביותר עבור העסק שלכם עם הפוטנציאל הגדול להפוך ללקוחות שלכם.

תוכן שיווקי וקריאטיבי

לאחר אפיון העסק שלכם הקופירייטרים והמעצבים שלנו יצרו מודעות קריאטיביות ומניעות לפעולה.

אופטימיזציה

אנו עוקבים באופן תמידי אחר הביצועים של הקמפיינים בכדי לייעל ולשפר אותם וכך להגיע לתוצאות וליעדים שהצבנו.

צוות DIGITAL TEAM יקים קמפיין ממיר לעסק שלכם שמביא 100% תוצאות!

איך אנחנו הולכים לעשות את זה? בקלות! 

באמצעות אסטרטגיה שיווקית מנצחת, קופירייטינג חד וקולע שיניע אנשים לפעולה, כלים מתקדמים וניסיון עשיר של מנהלי השיווק המוכשרים שלנו – כך נוכל למשוך לכם לקוחות חדשים ולהפיק את המקסימום מהתקציב שלכם, חכו ותראו.

למה לי פרסום בפייסבוק?

למעלה מ-4 מיליון ישראלים מבלים את זמנם ברשתות החברתיות השונות בניהם הפופולאריות ביותר פייסבוק ואינסטגרם, בממוצע המשתמש הישראלי הממוצע מבלה כארבע שעות ביום ברשתות החברתיות וזאת ההזדמנות שלכם להציע להם את השירות/מוצר שלכם ולעודד אינטראקציה איתם.

מערכת הפרסום של פייסבוק מאפשרת לנו לטרגט משתמשים לפי למפרסמים גישה למידע שהיא אוספת על המשתמשים שלה: נתונים גיאוגרפיים, דמוגרפיים, התנהגות, תחומי עניין תחביבים ועוד. הנתונים הללו מאפשרים לנו להגיע לקהל היעד שמחפש את המוצר/שירות שלכם. נשמע פשוט? לא כל כך. בשביל להפוך קמפיין בפייסבוק לממיר ומוצלח דרוש ניסיון והיכרות מעמיקה עם מערכת הפרסום – זאת כדי שנוכל להפיק את המקסימום מהתקציב ולהגיע ליותר קהל שרלוונטי לכם.

בקיצור, פרסום בפייסבוק יסייע לנו לקדם את העסק/מותג שלכם באופן יעיל ובעלות נמוכה, לייצר עבורו הרבה חשיפות, להגיע לקהל לקוחות פוטנציאליים וכמובן להביא לכם מכירות!

איך אנחנו בדיוק עושים את הקסם?

למידת וחקירת התחום

לאחר פגישת ההיכרות שלנו אנו נחקור את העסק ואת התחום שלכם לעומק ונתחיל לבנות אסטרטגית פרסום מדויקת.

ניתוח מתחרים

אנו מבצעים מחקר מעמיק למתחרים שלכם ובודקים כיצד הם מציגים את עצמם בערוצי הסושיאל השונים, על איזה דברים הם שמים דגש בפרסומים. לומדים את אופי הפעילות שלהם ברשת, מאתרים את החולשות ואת נקודות החזקות שלנו ומשתמשים בזה בבניית האסטרטגיה השיווקית שלנו. מגבשים עבורכם אסטרטגיה שיווקית שתדגיש את היתרונות והייחודיות של המותג שלכם.

אפיון קהל יעד

זה אחד השלבים הכי מעניינים, אנו נאתר ונפלח קהלים הכי רלוונטיים לשירות או למוצר שלכם, נבין מה התוכן שיכול הכי לדבר אליהם וכך נוכל לייצר את המודעה האידאלית שתתפוס להם את העין ויזואלית וגם תלחץ על טריגרים רגשיים ותניע אותם לפעולה.

יצירת קמפיין פרסום

בהתאם לאסטרטגית פרסום שגיבשנו – אנו נכוון את הקמפיין בהתאם להתנהגות ותחומי העניין שלהם, נבנה מודעות מושכות עין עם מסרים מדויקים שמותאמים לקהל היעד שינוסחו בעזרת הקופירייטרים שלנו.

אופטימיזציה

לאורך כל התהליך אנו עוקבים אחרי הביצועים של הקמפיין, משפרים, מרעננים ומבצעים התאמות שונות – החל משינוי הקופי, עיצוב, איתור קהלים עם מחירי המרה משתלמים יותר כל זה במטרה למקסם את התוצאות בהתאם לתקציב שלכם

שומרים אתכם על קשר רציף

לאורך כל הדרך אנחנו שומרים איתכם על קשר ומעבירים לכם דו"חות שיציגו לכם את הביצועים של כל קמפיין עם הפרטים המלאים – כמות החשיפות, אחוז מעורבות, סוגי קהלים, מספר הקליקים, אזורים וכמובן עלות וניצול התקציב. אתם תקבלו נציג אישי שמולו הם מבררים את הכול.

מוכנים להתחיל לגדול?

לצוות שלנו יש את כל הכלים הנדרשים בשביל לגרום לעסק שלכם להצליח! 

נשאר לכם רק לקבוע איתנו פגישת ייעוץ בחינם, בלי התחייבות. 

מלאו את הפרטים שלכם ואנחנו נחזור אליכם בהקדם!